PirgePirge

Çantalı Bıçak Seti

38403
Ecco Çantalı 3’lü Bıçak Seti
38402
Ecco Çantalı 5'li Bıçak Seti
35194
Ecco Şef Çantalı Bıçak Seti 6 Parça
35198
Gastro Çantalı 5'li Bıçak Seti
49100
Classic Çantalı Bıçak Seti
35199
Classic Çantalı 6'lı Bıçak Seti
35197
Duo Çantalı 6'lı Bıçak Seti
35188
Duo Profesyonel Kasap Kurban Bıçak Seti 5'li Çantalı
35183
PRO2002 Kurban Bıçak Seti 5’li Çantalı
35182
PRO2002 Kurban Bıçak Seti 3'lü Çantalı
35186
Superior Kurban Bıçak Seti 3'lü Çantalı
35187
Superior Kurban Bıçak Seti 5'li Çantalı
35190
Butcher's Profesyonel Kurban Bıçak Seti 3'lü Çantalı
35192
Butcher's Profesyonel Kasap Bıçak Seti - Mega Set
71219
Creme Çantalı 5'li Pastacılık Seti
37403
Gastro Çantalı 3’lü Bıçak Seti
81402
Katlamalı Bıçak Çantası 14 Cepli
81400
Rulo Bıçak Çantası 6'lı Boş
35251
Classic Çantalı Şef Bıçak Seti 9 parça
35196
Duo Çantalı 3'lü Bıçak Seti
Daha Fazla Göster

Çantalı Bıçak Seti

Profesyonel mutfaklarda ve ev mutfaklarında yemek hazırlama sürecinde en çok kullanılan ürün olan bıçaklar pek çok farklı tasarımla kullanıcılara sunulur. Boyutları, kullanım alanları ve özellikleri ile değişiklik gösteren bu ürünler, mutfak severlere kolaylık sağlaması için bir araya getirilir. Pratik ve kullanışlı bir uygulama sağlayan bu tipte ürünler, özel çantaları ile mutfaklarınızda modern ve tarz bir görünüm sağlar. Çantalı bıçak seti çeşitlerinin içeriğinde yemek hazırlama aşamasında faydalanabileceğiniz bütün ürünler yer alır. Adedine göre farklı modellerde kullanıcılara sunulan bu çantalı bıçak seti modelleri, profesyonel kullanıma uygun olarak dizayn edilir. 

Pirge kalitesi ile mutfaklarda yerini alan bu çantalı setlerin içerisinde yer alan bıçaklar, özel çelik materyal kullanılarak üretilir. 5 yıl paslanmazlık garantisi bulunan bıçak setleri sağlamlıkları ile de uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Üretiminde yararlanılan farklı alaşımlar dayanıklılık noktasında üstün bir performans yaratmasını sağlar. Çantalı bıçak seti alarak tek bir seferde ihtiyacınız olan tüm ürünlere sahip olma şansı elde edebilirsiniz. Böylece bu setler ekonomik bir kullanım olanağı da sunar. Ayrıca üstün kalitesi ile restoran ve cafe gibi profesyonel mutfaklarda da fark yaratmanıza yardımcı olur.

Çantalı Bıçak Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Mutfaklarda en fazla kullanılan aletler arasında yer alan bıçakların seçiminde pek çok farklı noktaya önem göstermeniz gerekir. Kaliteli ve uzun süreli kullanım sağlayan çantalı bıçak seti alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar şu şekilde sıralanabilir:

Kullanım amacının doğru belirlenmesi

Uygulama alanına uygun sayıda bıçak içeren setlerin tercih edilmesi

Bıçak kalitesi ve keskinlik özellikleri

Çelik materyalin paslanmaz yapıda olması

Bıçakların sap bölümünün ergonomik yapısı

Çantasının kullanışlı olması 

Tüm bu özellikleri dikkate alarak kendi ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çantalı bıçak seti ürününü Pirge’nin eşsiz koleksiyonları arasından seçebilirsiniz.

Çantalı Bıçak Seti Modelleri Nelerdir?

Farklı bıçak adetlerine sahip çantalı bıçak seti ürünlerinin renk ve model tasarımları da değişiklik gösterir. Ecco serisine ait 3’lü bıçak seti, mutfakta en temel ihtiyaçlarınızı karşılamaya uygun olarak üretilir. İçerisinde 19 cm şef bıçağı ve 17 cm peynir bıçağı olan bu ürün bir adet de oval masata sahiptir. Mutfağa ilgi duyan amatörlere ve yemek yapma konusunda uzmanlaşmak isteyen kişilere özel olarak tasarlanan bu şef bıçak seti modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yine Ecco serisine ait diğer bir set ise zengin içeriği ile size mutfakta geniş bir kullanım alanı sunar. Katlanabilir rulo siyah portatif çantası ile dikkat çeken ürünün içerisinde; 12 cm sivri sebze bıçağı, 17 cm peynir bıçağı, 21 cm şef bıçağı ve 18 cm uzunluğa sahip dilimleme bıçağı yer alır. Ayrıca Pirge kalitesini sonuna kadar yansıtan bu set, kaliteli bir soyacağı da setle birlikte sizlere sunar. Profesyonelliğe adım atmak isteyenlere özel tasarlanan 6+1 parça çantalı bıçak seti ise her türlü kesme, doğrama, soyma, yüzme ve dilimleme işlemleriniz için ideal bir ürün grubudur. Ağız kesimleri iki kez bilenen bu sete ait bıçaklar, parlaklıkları ile göz alır. Ecco Şef 6 parça bıçak setinde yer alan; 12, 16, 19, 23 ve 25 cm’lik ürünlerle sebze doğrayabilir, ekmek dilimleyebilir, et ve balık ürünleri ile rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Setin içerisinde yer alan dişli soyacak da pek çok kabuklu besini doğrarken en büyük yardımcınız olur.

Çantalı Bıçak Seti Kullanım Alanları Nelerdir?

Hem profesyonellere hem de mutfakta zaman geçirmekten keyif alan amatörlere hitap eden en iyi çantalık bıçak modellerinin farklı kullanım alanları bulunur. İçerisinde çok sayıda bıçak bulunduğu için bu setten her türlü yemek çeşidini hazırlarken faydalanmanız mümkün olur. Sebze, meyve, balık, et, tavuk gibi besinler üzerinde bu bıçak setleri ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Öte yandan setin içerisinde yer alan soyacak ve masat gibi yardımcı aletler de ürünlerin kullanım alanlarını genişleterek sizlere ayrıcalık sağlar. Pirge’nin konforlu ve ergonomik çantalı bıçak seti ürünleri, gündelik kullanımın yanı sıra farklı mutfaklara ilgi duyan kişilere özel modellere de sahiptir. Modern dizaynı ve rengi ile dikkat çeken Titanest serisi çantalı bıçak seti, Uzak Doğu mutfağına ilgi duyanlara özel olarak tasarlanır. Ürün içerisinde; bir adet yuvarlak masat, 16 cm şef bıçağı, sebze doğrama işlemlerinde kullanabileceğiniz 12 cm sıyırma bıçağı, farklı uç kısmıyla dikkat çeken 16 cm dilimleme bıçağı ve 23 cm suşi bıçağı yer alır. Setin suşi bıçağı sağ elini kullanan şeflere özel olarak tasarlanmıştır. 

Çantalı Bıçak Seti Fiyatları

Çantalı bıçak seti fiyatları, ürünün; içeriğine, bıçak kalitesine ve materyaline göre farklılık gösterir. Set halinde kullanıcıya sunulan bıçakların adet sayıları değişiklik gösterdiği için fiyat aralıkları da farklı olur. Örneğin, 3’lü bıçak seti ile 6+1 bıçak setinin ücretlendirmesi aynı değildir. Çantalı modellerin yanı sıra bloklu bıçak seti ürünleri de aynı amaçla kullanıcıya sunulan modeller arasında yer alır. Birden fazla bıçağa sahip bu çeşitler, tezgahınızda sabit bir şekilde durarak düzenli bir görünüm elde etmenizi sağlar. Tüm bu çantalı bıçak seti özelliklerine ve çeşitlerine göz atarak konforlu ve kaliteli bir ürün sahibi olmanız oldukça kolay. 1879’dan bu güne en kaliteli bıçakları üreten Pirge ayrıcalığını, ürünü her elinize aldığınız an hissedebilirsiniz. Pek çok ülkeye ihraç edilen ve 5 yıl paslanmaz çelik garantisi ile sizlere sunulan bu setler, mutfakta işlerinizi kolaylaştırmak için özel olarak üretilir. Pirge’nin avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanarak bu göz alıcı çantalı bıçak seti çeşitlerinden dilediğinizi hemen satın alabilirsiniz.

Filtrele
Tüm Filtreleri Temizle
Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade