PirgePirge

Et Döveceği

81008
Et Döveceği PP No. 3
81016
Et Döveceği Paslanmaz No:4
81014
Et Döveceği Pirinç No. 4

Et Döveceği

Profesyonel mutfaklarda ve evlerde, et kullanarak yemekler hazırlamak için çeşitli yardımcı aksesuarlardan faydalanılır. Kasapların da sıklıkla kullandığı aletler arasında yer alan et döveceği, Pirge’nin uzman ekibinin özel geliştirdiği modeller ile size kolay bir kullanım olanağı sunar. Aşçıların, kendi mutfağının şeflerinin ve uzman kasapların kullanımına uygun olarak tasarlanan bu ürünler, elinizi yormayacak biçimde dizayn edilir. Farklı kullanım alanlarına özel tasarlanan modeller her yaştan mutfakseverin pratik biçimde işlem yapmasına uygun olarak üretilir.

Pirge’nin Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen yüksek karbonlu paslanmaz çelik kasap et döveceği çeşitleri 5 yıl garanti ile sizlere sunulur. Çelik ve pirinç materyallerden üretilen bu ürünler, uzun süreli kullanıma uygundur. Etlerinize düzgün bir biçimde istediğiniz şekli vermenizi sağlayan mutfak aksesuarı elinizi yormaz, konforlu bir uygulama imkânı sağlar. Pirge’nin ayrıcalıklı koleksiyonlarına göz atarak et döveceği modellerinin yanı sıra üstün kaliteli bıçaklarını da inceleyebilirsiniz.

Et Döveceği Modelleri Nelerdir?

Et ile yemek yapmayı sevenlerin, kasapların ve profesyonel aşçıların en çok kullandığı ürünler arasında yer alan et dövecekleri farklı modellerde tasarlanır. En çok tercih edilen et döveceği modelleri arasında paslanmaz çelik ürünler ilk sırada gelir. Şeflerin ve kasapların kullanımına uygun olan bu ürün, kaliteli tasarımı ile dikkat çeker. Tutacak ve dövecek kısmı paslanmaz çelik materyalden üretilen bu ürün, sağlamlığı ile uzun süreli bir kullanım vadeder. Pirinç malzemeden elde edilen et döveceği çeşidi de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Gözalıcı altın sarısı rengiyle öne çıkan bu ürünün sapı da aynı malzemeden üretilir. Daha çok ev kullanımı için uygun olan et döveceği modelleri de Pirge’nin eşsiz koleksiyonları arasında kendisine yer bulur. Sap kısmı kaliteli plastikten tasarlanan bu modeller hijyenik PP enjeksiyon yöntemi ile üretilir. Mutfakta farklı yemekler denemek isteyenlerin tercih edebileceği bu ürün, ergonomik tasarımı ile elinizi sararak pratik bir kullanım sağlar. Kaydırmaz özelliğe sahip et döveceğini yeni tatlar denemek için güvenle kullanabilirsiniz. Et döveceğini kullandıktan sonra ürünlerinizi doğramak için et doğrama bıçaklarına ve  dilimlemek için ise Pirge et bıçağı modellerine de göz atarak koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz.

Et Döveceği Nasıl Kullanılır?

Profesyonel ve ev mutfaklarında kullandığınız aletlerle doğru ve güvenli bir uygulama yapabilmeniz için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunur. Doğru et döveceği kullanma tekniklerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

Öncelikle kullanacağınız et döveceğinin temiz ve sağlam olmasına dikkat edilmelidir.Daha sonra et döveceğini sabit bir şekilde sap bölümünden kavrayarak elinizin içine tam oturtmanız gerekir.Eti dövülmeye uygun hâle getirecek işlemleri daha önceden yapmanız, sağlıklı bir sonuç almanız açısından önem taşır.İşlem uygulayacağınız eti düzgün bir şekilde tezgâha yerleştirdikten sonra nazikçe dövmeye başlayabilirsiniz.Et dövme işlemini yaparken etin kas dokularına zarar vermemek oldukça önemlidir.Dövme işlemini çok uzun süre yapmak eti öldürebilir. Bunun için tam ayarında bir uygulama yapmalısınız.Çok yavaş veya çok hızlı bir şekilde değil ortalama bir hız ve kuvvetle eti döverseniz istediğiniz sonucu alabilirsiniz.Daha pratik bir uygulama için dilerseniz yağlı kağıt veya streç film arasına koyarak da ete işlem yapabilirsiniz.Et dilediğiniz inceliğe geldiğinde ve yüzeyinin her bölümü eşit olduğunda dövme işlemini sonlandırarak pişirme aşamasına geçebilirsiniz.

Pirge’nin kaliteli ve paslanmaz özellikte et döveceği modelleri ile dövülen etin lezzeti içerisine hapsolur ve yumuşaklığını kaybetmez. Bu kaliteli et döveceği tavsiye edeceğiniz ürünler arasında ilk sıralarda gelir. Talimatlarına uygun olarak kullandığınız ürün, uzun yıllar mutfaklarınızın baş köşesinde kendine yer bulur. Ete dövme işlemi öncesi hazırlarken sıyırma bıçaklarından yardım alabilirsiniz. Pirge sıyırma bıçakları etin yağ ve kaslarını dilediğiniz gibi temizlemenize imkân tanır.

Et Döveceği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Mutfakta kaliteli ürünler kullanmak, hazırlanan yemeğin lezzetini artıran faktörler arasında ilk sırada gelir. Üstün özellikte malzemelerden üretilen mutfak aksesuarlarını kullanarak hazırlanan yemekler damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Özel davetlerin ve akşam yemeklerinin vazgeçilmez öğelerinden olan etleri hazırlamak için kullanılan malzemeler de oldukça önemlidir. En iyi et döveceği çeşidini satın alırken ilk olarak ürünün yapımında kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat etmeniz gerekir. 1879’dan bugüne üstün bir hizmet anlaşıyı ile mutfak tutkunlarına ulaşan Pirge’nin özel üretim et döveceği modelleri ile konforlu bir kullanım sağlamanız mümkün olur.

Et döveceği seçiminde kullanım amacı da oldukça önemli bir kriterdir. Ev mutfaklarında kullanılacak ürünlerin özellikleri ile profesyonel mutfaklarda kullanılan dövecek çeşitleri farklılık gösterir. Yine kasaplar tarafından kullanılan et dövecekleri de diğer modellerden ayrı tutulur. Kullanım amacını iyi belirledikten sonra ürünün materyaline karar vererek seçiminizi yapabilirsiniz. Profesyonel kullanıma uygun tamamı pirinç ya da paslanmaz çelik ürünleri tercih edebilirsiniz. Sapı sertleştirilmiş plastikten üretilen ev tipi kullanıma uygun et döveceği çeşitleri de pratik özellikleri ile size mutfakta zaman kazandırır. Tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak en doğru et döveceği ürününe Pirge üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Et Döveceği Fiyatları

Sağlam ve dayanıklı özellikleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden et döveceği ürünlerinin ücretlendirmeleri de farklı seyreder. Ergonomik tasarımlı et döveceği fiyatları, ürünün; üretim materyaline, sap özelliklerine, boyutuna ve kalınlığına göre değişiklik gösterir. Çelik malzemeden üretilen ürün ile pirinç materyal kullanılarak imal edilen döveceklerin fiyat segmenti aynı değildir. Yine plastik sap tasarımına sahip ürün ile çelik et döveceğinin fiyatları da farklıdır. Uzun ömürlü ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir ürün arıyorsanız Pirge’nin asırlık kalitesini deneyimlemelisiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza en uygun et döveceğini Pirge’nin avantajlı fiyatlarından ve güvenli alışveriş hizmetlerinden yararlanarak dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Filtrele
Tüm Filtreleri Temizle
Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade