PirgePirge

Bloklu Bıçak Seti

49006
Classic Bloklu Bıçak Seti 5'li
38410
Ecco Bloklu Bıçak Seti 5'li
36410
Profi Bloklu Bıçak Seti 5'li
35053
Superior Bloklu Bıçak Seti 6'lı
35054
Sultan Bloklu Bıçak Seti 6'lı
46031
Pure Line Bloklu Bıçak Seti 5'li
35068
Deluxe Bloklu Bıçak Seti
35065
Elite Bloklu Bıçak Seti
46032
Pure Line Bloklu Bıçak Seti 5'li
81601
Profi Ahşap Boş Blok
81604
Pure Line Ahşap Boş Blok

Bloklu Bıçak Setleri

Pirge bloklu bıçak setleri, mutfak bıçak seti aletleri içerisindeki en işlevsel elemanlardandır. Yemek hazırlarken sıkça kullanılan bıçaklar sonraki süreçlerde, kimi zaman sunumlarda dekor bıçağı olarak da kullanılır. Mutfakta geçirdiğiniz süreyi doğru malzeme seçimiyle keyifli hale getirmek mümkündür. Doğru bıçak kullanarak yemek hazırlamayı keyifli, pratik ve kolay hale getirebilirsiniz. Yiyecek türüne, kullanım amacına, malzemesine göre değişen pek çok set gibi şef bıçak seti çeşitlerimiz arasından da size uygun olanını seçerek, yemek hazırlama sürecinizi tamamen değiştirebilirsiniz.

Bloklu Bıçak Seti Modelleri Nelerdir?

Pirge bıçak seti seçerken öncelikle ne amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Günlük kullanım, profesyonel/yoğun kullanım veya daha pratik amaçlar için birçok bıçak seti arasından, size uygun olan kategoriye karar vermek, seçenekler arasından doğru seçimi yapmanızı sağlayacaktır. Soyma, doğrama bıçağı gibi özel işlevler için tasarlanmış bıçakların yanında, ürünlerin boyut ve keskinlik gibi özellikleri de, ihtiyacınıza en uygun bıçak setini bulabilmeniz için önemlidir. Sebze, et, meyve ve ekmek bıçağı çeşitleri, sıyırma bıçağı, satır, aynı zamanda dilimlemek ve küp doğramak için kullanılan şef bıçağı gibi modeller, mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz bıçak çeşitlerinden bazılarıdır. Bu bıçak çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz bıçak setlerimiz arasından, ihtiyaç duyduğunuz işlevlere göre de seçim yapabilirsiniz.

Malzeme seçimi de setlerinizi seçerken önemli bir kriterdir. Ürünlerimizin uzun ömürlü ve dayanıklı olması, en az işlevselliği kadar önemli bir noktadır. Pirge’nin paslanmaz çelik ve kaliteli malzeme çeşidi, en doğru seçimi yapmanızı kolaylaştıracak, uzun süreli kullanımda bıçaklarımızdan memnun kalmanızı sağlayacaktır.

İşlevsellik kadar tasarımın da öne çıktığı günümüzde, Pirge klasik bıçakların yanında birçok model, renk ve desen seçeneğiyle sunulan setlerimiz arasından mutlaka aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Ev kullanımlarından, profesyonel/yoğun kullanımlara kadar geniş bir ürün yelpazemiz içinden beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Bloklu Bıçak Seti Nasıl Olmalı?

Pirge bloklu bıçak seti seçiminde öncelikle rahatlık ön planda olmalıdır. Elde rahat tutabileceğiniz, rahatça kullanabileceğiniz ürünler seçerek zorlanma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Ergonomik tasarımlara sahip ürünlerimiz, kavrama kolaylığı sağlayarak hem bileklerinizin zorlanmasını önleyecek hem de daha güvenli bir kullanım sağlayacaklardır.

Bıçaklarda kullanılan kaliteli malzemeler de seçiminiz sırasında büyük önem taşır. Kullanım sırasında kolaylık sağlamalarının yanında, sağlıklı malzemeler ile yiyeceklerinizi güvenle hazırlamanızı sağlayacaklardır. Paslanmaz malzemeler, sertifikalı ürünler, son teknoloji ürünü Pirge bıçaklar ile sağlığınızı korumaya mutfaktan başladığımızdan emin olabilirsiniz. Beğenilerinize sunulan kaliteli malzeme seçimi, aynı zamanda uzun ömürlü ürünlere sahip olmanızı ve uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Bloklu Bıçak Seti Kullanmanın Avantajları

Pirge bloklu bıçak setleri, mutfakta ihtiyacınız olan ürünleri bir arada size sunarak pratik bir kullanım sağlar. Yiyeceğe ve kullanım amacına göre özelleşmiş tasarımlarla yemek hazırlama sürecinde bıçaklarınızı en doğru şekilde kullanabilir, yiyeceklerin tadını maksimum seviyede alabilirsiniz. Her amaca, kullanıma uygun olarak tasarlanan sağlıklı, pratik, ergonomik ürünlerle yemek hazırlıklarınızı güvenli ve keyifli bir zamana dönüştürebilirsiniz.

Boyut, işlev ve kullanımına göre birçok parçadan oluşan Pirge setler, mutfakta işinizi kolaylaştıracak ürünlerin başında gelir. Önemli olan, hangi parçaların nasıl kullanılacağını bilmektir. Böylece setinizden en yüksek performansla yararlanabilirsiniz. Örneğin et kesmek için kullanılacak bıçaklar ile soteleme için kullanacağınız bıçak farklı olmalıdır. Sebze doğramak için en doğru bıçak, patates soyma bıçağından farklı olacak, peynir bıçağı ise bambaşka tasarımlara sahip olacaklardır.

Beğenilerinize sunduğumuz şık, modern, klasik, renkli birçok tasarım arasından mutfaklarınızın dekorasyonunu tamamlayacak mutfak malzemeleri seçebilirsiniz. Kendinizi bir profesyonel gibi hissedeceğiniz Pirge ürünleri ile hazırlayacağınız yemeklere, öz güveninizi de katarak mutfakta harikalar yaratabilirsiniz.

Bloklu Bıçak Seti Fiyatları

Bıçak seti fiyatları şu şekilde değişmektedir; Bıçakta kullanılan çeliğin içeriği zengin ise örnek olarak karbon, krom, vanadyum, silisyum, molibden, vb. kullanılarak yapılan çeliklerin fiyatları daha yüksek olması normaldir. Bu şekilde yüksek kalite kimyasal bileşenler kullanılarak elde edilen çeliklerin ölçüsüne, tasarımına, sap kısmı içindeki çeliğin uzunluğuna, malzemesine, sap yapısı ve işçiliğine göre fiyatları değişebilmektedir. Dolayısıyla her ucuz bıçak, kaliteli bıçak demek değildir. Performansı yüksek bıçaklar teknik değerleri ile hesaplı fiyatlara sahip olabilir. Pirge ürünleri arasından bıçak seti çeşitlerini inceleyebilir, bütçenize göre tercihte bulunabilirsiniz.  

Filtrele
Tüm Filtreleri Temizle
Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade