Pirge Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, ürün sayfalarında belirtilen ölçüler ürünlerimizin çelik kısımlarına aittir. Kesici Kısım Ölçüleri başlığı ile ürün detay sayfalarındaki tablolarda görülebilmektedir. Kadınlarda genellikle 1 karış ortalama 18-20 cm iken erkeklerde 1 karış ortalama 24-25 cm'dir. Bu bilgi ile ürünlerin ölçülerini kafanızda canlandırabilirsiniz.
Firmamızda Alman menşeili DIN 1.4110, DIN 1.4116 ve Fransız menşeili T5MoV kalite yüksek karbonlu paslanmaz çelikler kullanılarak üretim gerçekleştirilmektedir.
Pirge.com sitemizden Online Kredi Kartı, Banka Havalesi ve Kapıda Nakit Ödeme yöntemlerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme yöntemi ile sipariş verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir.
Tarafımıza ulaşan siparişler ortalama 2 iş günü içerisinde hazırlanmakta ve sevk edilmektedir. Adresinize ve kargo firmasının durumuna bağlı olarak da 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
Siparişler MNG ya da Aras Kargo ile gönderilmekte, normalde 6 TL olan kargo ücreti 100 TL ve üzeri siparişlerinizde alınmamaktadır.
Firmamızın üretmiş olduğu tüm ürünler garanti belgesi gerektirmeksizin 5 (BEŞ) YIL süre ile garanti kapsamındadır.
Ürünlerimizden sap rengi seçimine açık olanlar ürün detay sayfasında görülebilmektedir. Şayet ürün için sap rengi seçilemiyorsa stoktaki müsaitliğe göre gönderim gerçekleştirilecektir. Sap rengi konusundaki taleplerinizi Sipariş Notu bölümünde belirtebilirsiniz.
Firmamızın üretimde kullandığı paslanmaz çelikler yüksek karbonlu olduğu için bulaşık makinesinde yıkandığında, çelik yüzeyde kimyasal maddeler kaynaklı oksitlenme gözlenebilir, Ahşap saplı ürünlerimizin sapları doğal ahşap olduğu için deforme olabilir, tazyikli su kaynaklı vurmalar sonucunda bıçağınızın ağzı zarar görebilir. Bu sebeplerle ürünlerimizin bulaşık makinesi yerine elde yıkanmasını öneriyoruz.
Satın almak istediğiniz ürünün sayfasında yer alan Bıçağım Bana Özel Olsun butonunu tıkladığınızda açılan alanda ürün üzerine metin ekleyebilme seçeneği sunulmaktadır.
E-ticaret sistemimiz üzerinde dönemlik indirim aksiyonları ile birlikte düzenli alışveriş gerçekleştiren sadık müşterilerimize özel tanımlanan kupon kodlarımız bulunmaktadır. Elinizde bir kupon kodu bulunuyorsa ilgili bölüme girerek indirim uygulayabilirsiniz. Kupon kodunuz yoksa ilgili bölümü boş bırakabilirsiniz.
Evet, sitemizde tüm kredi kartları için taksit imkanı sunulmaktadır.