PirgePirge

Çin Satırı

12101
Titan East Japon Satırı 20 cm

Çin Satırı

Pirge, titan east serisinde yer alan 20 cm boyundaki Çin sebze satırı, şekli sebebiyle satır olarak adlandırılsa da büyük bir şef bıçağı işlevindedir. 

Çin Satırı Nedir?

Pirge Çin sebze satırı kemiksiz et hazırlamak, sebzeleri doğramak, kıymak ve pişirme alanına taşımak için kullanılır. Bıçağın orta kısmından güzelce kavrayarak, yukarı aşağı hareketlerle seri şekilde doğrama yapabilirsiniz. Bıçak, normal bir şef bıçağı ile  yaklaşık aynı kalınlıktadır, bu nedenle kemiği kesmek için tasarlanmamıştır.

Japon ve Asya mutfağı ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş olan Pirge Çin sebze satırı, hassas inceltme işlemleri uygulanmış yüksek performanslı paslanmaz çeliklerden üretilmiştir. Özenle, iki kez bilenmiş ve parlatılmış kesici ağız yapısı ile D şeklinde doğal gül ağacı kullanılarak üretilmiş olan ergonomik sap yapısına sahiptir. 

Çin Sebze Satırının Bilenmesi

Kendi mutfaklarının ihtiyacına göre tek taraflı bilenmiş olan doğu tarzı bıçaklar özel olarak geliştirilmiş gereçlerle ( bileme taşı ) ya da bir profesyonel tarafından bilenmelidir. Bıçak bileme işlemini izleyebileceğiniz videolarımıza, Pirge. com’dan erişim sağlayabilirsiniz.

Çin Sebze Satırı Fiyatları

Çin sebze satırlarının fiyatı şu şekilde değişmektedir; Kullanılan çeliğin içeriği zengin ise örnek olarak karbon, krom, vanadyum, silisyum, molibden, vb. kullanılarak yapılan çeliklerin fiyatları daha yüksek olması normaldir. Bu şekilde yüksek kalite kimyasal bileşenler kullanılarak elde edilen çeliklerin ölçüsüne, tasarımına, sap kısmı içindeki çeliğin uzunluğuna, malzemesine, sap yapısı ve işçiliğine göre fiyatları değişebilmektedir. Dolayısıyla her ucuz bıçak, kaliteli bıçak demek değildir. Performansı yüksek bıçaklar teknik değerleri ile hesaplı fiyatlara sahip olabilir. Pirge ürünleri arasından Çin sebze satırı ve diğer japon stili bıçak çeşitlerini inceleyebilir, ev ve profesyonel kullanımlar için bütçenize göre tercihte bulunabilirsiniz.

Filtrele
Tüm Filtreleri Temizle
Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade