EN

Profesyonel Bileme

Bıçağınız profesyonel ellerde bilensin.

Bıçaklarınızın Pirge Ustaları tarafından bilenerek, ilk günkü keskinliğine kavuşmasını istiyorsanız, Pirge’den bileme hizmeti satın alabilirsiniz.

Lütfen bilenmesini istediğiniz Pirge markalı ve diğer markalara ait bıçaklarınızın sayısını aşağıdaki formdan seçerek sipariş adımlarını takip ediniz.

Bileme hizmeti satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

  • Pirge Bileme Hizmeti Satın Alma Formunu dikkatle doldurunuz. Doldurulan form ile kargoya verilen ürünler arasında çıkabilecek farklılıklarda form esas alınacaktır.
  • Pirge Bileme Hizmeti satın aldıktan sonra bilenecek ürünlerinizi dikkatlice paketleyip size en yakın Mng Kargo şubesinden 108531 kodu ile, paket üzerinde sipariş numaranız mutlaka yer alacak şekilde teslim edebilirsiniz. Şubede kargo ücreti ödemeniz gerekli değildir.
  • Kargo görevlisinin size kolayca ulaşabilmesi için adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak girdiğinizden emin olun. Bilgi eksikliğinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
  • Kargo taşınırken yaralanmalara ve ürünlerin zarar görmesine sebebiyet vermemek için bilenecek bıçaklarınızı sağlam bir ambalaj ile güvenli şekilde paketleyiniz.
  • Bileme Hizmeti için gönderilen bıçaklar, Profesyonel Bileme İşlemi gerçekleştirildikten sonra 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza Yurtiçi Kargo ile geri gönderilecektir.
  • Gelen kargoyu tekrar ücret ödemeden teslim alıp çok keskin bıçaklarınızı keyifle kullanabilirsiniz.

Pirge Marka Bıçaklar Bileme

29,90 TL / Bıçak

Diğer Marka Bıçaklar Bileme

39,90 TL / Bıçak