PirgePirge

Pasta Küreği

71181
Creme Pizza Küreği 18 cm
71180
Creme Pizza Küreği 20 cm
71171
Creme Dar Kürek 18 cm
71170
Creme Dar Kürek 21 cm
62902
Creme Geniş Kürek Delikli 26 cm
70170
Creme Home Dar Kürek 19 cm
70162
Creme Home Pasta Servis Spatulası 16 cm
62901
Creme Geniş Kürek 26 cm

Pasta Küreği

Boyları 200 mm- 260 mm arasındadır. Formuna göre kıvrık, dar, geniş ve delikli modelleri bulunmaktadır. Pirge kürekler, gerek pizza, pasta, börek, tart vb. servis etmede gerekse spatula görevinde kullanılır.

Hijyenik yapıya sahip Pasta/Ekmek ve Tatlıcılık alanlarında kullanılan kaliteli ürünlerimiz içinden size en uygun mutfak ürünlerini seçebilirsiniz. Hamur işlerinde kullanılan bıçaklar ve yardımcı ekipmanlar hem kadınların mutfakta en büyük yardımcısı hem de profesyonel aşçıların tercihidir. Pasta/Ekmek ve Tatlıcılık alanlarında kullanılan Pirge bıçak ve yardımcı ekipmanlar sayesinde yarattığınız mükemmel lezzetleri yapacağınız sunumlar ile kusursuzlaştırabilirsiniz. Ayrıca mutfakta rahatlığınızı da sağlayabilirsiniz. 

Pasta, tatlı, tüm hamur işleri ve pizzalarda da kullanılabilecek pasta bıçağı türündeki Pirge ürünleri ile mükemmel lezzetler yaratabilirsiniz.

Pasta Küreği Fiyatları

Kürek fiyatı şu şekilde değişmektedir; Kullanılan çeliğin içeriği zengin ise örnek olarak karbon, krom, vanadyum, silisyum, molibden, vb. kullanılarak yapılan çeliklerin fiyatları daha yüksek olması normaldir. Bu şekilde yüksek kalite kimyasal bileşenler kullanılarak elde edilen çeliklerin ölçüsüne, tasarımına, sap kısmı içindeki çeliğin uzunluğuna, malzemesine, sap yapısı ve işçiliğine göre fiyatları değişebilmektedir. Dolayısıyla her ucuz kürek, kaliteli kürek demek değildir. Performansı yüksek kürek çeşitleri teknik değerleri ile hesaplı fiyatlara sahip olabilir. Pirge ürünleri arasından kürek çeşitlerini inceleyebilir, bütçenize göre tercihte bulunabilirsiniz.  

Filtrele
Tüm Filtreleri Temizle
Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade