PirgePirge

Dekor Bıçağı

41274
Dekor Bıçağı Seti
41270
Creme Dekor Bıçağı Sivri
41271
Creme Dekor Bıçağı Sivri
41272
Creme Dekor Bıçağı Kıvrık
41273
Creme Dekor Bıçağı Kıvrık

Dekor Bıçağı

Mutfağınızda fark yaratan şık sunumlar yapmanız için geliştirilen çeşitli ekipmanlar kolay kullanım özellikleriyle öne çıkar. Pirge’nin pastalarınızın ve tatlılarınızın üzerine renkli sunumlar yapabilmeniz için özel olarak geliştirdiği dekor bıçağı çeşitleri ile pratik biçimde uygulama yapma imkânınız olur.

Pirge farkı ile koleksiyonlarda yerini alan dekor bıçakları, farklı boyutları ve uç özellikleri ile birbirinden ayrılır. Kıvrık ve sivri uçları bulunan dekoratif bıçak modellerini kullanarak dilediğiniz meyve ve sebzeye şekil verebilirsiniz. Hem profesyonel mutfaklarda hem de evlerde kullanıma uygun olarak tasarlanan ürünlerle yaratıcılığınız konuşturabilirsiniz. Her birinin farklı bir işlevi bulunan şef dekor bıçakları, pastacılar ve dekor ürünler tasarlayan aşçılar tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ürünleri tek olarak satın alabileceğiniz gibi set hâlinde de tercih edebilirsiniz. Böylece dekor çalışırken kullanım alanınızı genişletmiş olursunuz. Tek bir set ile ihtiyacınız olan tüm bıçaklara erişebilirsiniz.

Kaliteli Dekor Bıçağı Çeşitleri Nelerdir?

Pirge’nin mutfakta fark yaratmak isteyenlere özel tasarladığı dekor bıçakları arasında Creme serisi ürünler öne çıkar. Son teknoloji kullanılarak tasarlanan modeller arasından sivri uçlu dekor bıçağını tercih ederek, ince işçilik isteyen çalışmalara imza atabilirsiniz. Ucundaki keskin bölümü diğer bıçaklara göre daha kısa olan bu ürünle; kalın kabuklu karpuz, kavun ve kabak gibi sebze ve meyvelere oyarak şekil verebilirsiniz. Jilet keskinliğine sahip sivri dekor bıçağı ile yemeklerinizin ve tatlılarınızın üzerine benzersiz işlemeler eklemeniz mümkün olur. Sivri dekor bıçağı modellerinin başka bir çeşidi ise uzun uçlu olanlardır. Küçük siyah sap bölümü ve keskin sivri ucu olan bu ürünü pek çok farklı malzeme üzerinde çalışmak için kullanabilirsiniz. Özel günlerinizde ya da davetlerinizde hazırladığınız ziyafet sofralarına, karpuz dekor bıçakları yardımıyla göz dolduran sunumlar ekleyebilirsiniz. Sadece evlerde değil pastanelerde ve restoranların tatlı menülerinin sunumlarında da bu dekoratif bıçaklardan faydalanabilirsiniz.

Kıvrık dekor bıçağı, Pirge’nin ayrıcalıklı pastacılık koleksiyonunun en çok ilgi çeken parçaları arasında yer alıyor. Bu ürünün kalınlaştırılmış PP enjeksiyon sap bölümünün boyu, serinin diğer parçalarına göre daha uzun olurken, jilet keskinliğindeki ağız bölümü ise kısa ve ucu kıvrık olarak dizayn edilir. Ürünün, tasarım harikası detayı ile en zor malzemelere bile pratik bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü yansıttığınız tabağınızı tamamlamak için hazırladığınız dekor malzemesine istediğiniz şekli verebilirsiniz. Unutulmaz sofralara imza atmak için kullanabileceğiniz diğer bir ürün ise uzun ve kıvrık uçlu dekor bıçağı modelidir. Diğer modellerin aksine bu ürünün ebatları farklılık gösterir. Çalışılması en zor malzemeler için özel olarak tasarlanan uzun bıçağı kullanarak ulaşılması en zor köşeleri oyabilir, dar alanlarda kolayca dekoratif öğeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Dekor Bıçağı Kullanım Alanları Nelerdir?    

İdeal boyutları ve kullanışlı tasarımı ile dekor bıçağı çeşitleri çok geniş bir yelpazede kullanıcıya hitap eder. Özellikle tatlı mutfağı üzerine uzmanlaşmak istiyorsanız birbirinden eşsiz sunumlar ortaya koymak için aşçı dekor bıçak seti ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Yine meyve dekor bıçakları da sert kabuklu besinlere şekil vermeniz için oldukça ideal bir kullanım sağlar. İnce uç yapısı ile dikkat çeken bıçakları kullanarak sofranın en göz dolduran sunumlarını ortaya koyabilirsiniz. Şef dekor bıçaklarının en çok kullanıldığı alanlardan biri pastacılık süslemeleridir. Doğum günü, yaş günü, düğün, sünnet ve kına gibi çok katlı pastaların hazırlandığı özel günlerde bu ürünleri kullanarak o günün anlamına uygun süslemeler yapabilirsiniz. Örneğin, düğün sahiplerinin isimlerinin baş harflerini meyvelerin üzerine işleyebilir, ya da doğum tarihini dilediğiniz büyüklükte malzemeden dekore ederek doğum günü pastasının üzerine yerleştirebilirsiniz. Pirge’nin pandispanya bıçağı ürününü de satın alarak sunum ekipmanlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Uzun ve kısa uçları ile geniş kullanım alanları yaratan dekor bıçaklarını farklı ürünler için tercih edebilirsiniz. Daha küçük boyutta malzemelerle çalışacaksanız uç kısmı kısa olan bıçakları seçmeniz gerekir. İnce uzun veya derin malzemeler ile daha rahat çalışabilmeniz içinse uzun bir ağız tasarıma sahip dekor bıçakları sizin için daha uygun olur. Dekor bıçağının kullanım özelliklerinde farklılık yaratan bir diğer özellik ise kıvrımlı uç kısmıdır. Düz bir yüzeye sahip olmayan katmanlı malzemeler üzerinde rahat bir biçimde dekoratif şekiller yapmanıza olanak sağlayan kıvrık uçlu dekor bıçakları, mutfağınızda vazgeçemeceğiniz ürünler arasında yer bulur. Sofralarınızda sunum ve dekorasyona önem veriyorsanız Pirge’nin özel koleksiyonlarına göz atarak bu setleri yakından inceleyebilirsiniz. Servis sırasında fark yaratmanızı sağlayacak pasta kılıcı çeşitlerine de göz atarak unutulmaz sunumlar yapabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Dekor Bıçaklarının Özellikleri Nelerdir?

Gösterişli ve ihtişamlı bir sunum ortaya koymak istediğiniz her üründe Pirge’nin kaliteli ve ergonomik dekor bıçağı seti modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Meyve, sebze veya dekor süslerine şekil vermek için kullanılan bu ürünlerin öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Sunum yapacağınız malzemeye özel uç seçeneği,Elinizin şeklini alan ergonomik sap tasarımı,Kıvrık uçları ile detaylı çalışma olanağı,Jilet keskinliğinde ağız bölümü,Geniş kullanım alanı sunan ideal dizayn,Sağlam ve dayanıklı yapısı ile en kalın malzemelerde bile rahat hareket imkânı,

Tüm bu ayrıcalıklı özelliklere sahip dekor bıçağı setleri çoklu içerikleri ile her türlü ihtiyacınızı tek bir ürünle gidermenizi sağlar. İçerisinde dört tane farklı özelliklerde dekor bıçağı bulunan bu setleri sunum becerilerinizi geliştirmek için de tercih edebilirsiniz. Titan dekor bıçağı seti, paslanmaz İspanyol çeliğinden üretilen tasarımı ile öne çıkar. Sap bölümünde paslanmaz bilezik gövde bulunan setin içerisindeki dört bıçağın her biri de değişik uçlara sahiptir. Dekor bıçağı seti fiyatları, ürünün; üretim materyaline, sap yapısına, dizaynına ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Siz de sunumlarınızda fark yaratmak ve eşsiz dekoratif öğeler ortaya çıkarmak için Pirge’nin dekor bıçağı koleksiyonuna göz atarak dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz.

Filtrele
Tüm Filtreleri Temizle
Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade