PirgePirge

Önlüğünü giyip ocağın başına geçme hayaliyle yanıp tutuşan bir şef adayı, emeğiyle keskinleşen bilgeliğiyle yılların ustası, en büyük hobisi yemek yapmak olan amatör sevdalı ya da en leziz tarifleri sevgi barındıran özel dokunuşlarıyla zenginleştiren bir anne ya da baba… Hepsinin mutfaktaki vazgeçilmezi, yemek hazırlama süreçlerine hız ve pratiklik kazandıran bıçak çeşitleri! Özel işlemler için tasarlanmış lakerda ve suşi bıçaklarından mutfağın görünmez yardımcılarından bıçak bileyici çeşitlerine kadar zengin bir koleksiyon… Mutfakta her işe uygun keskin yardımcılar bulunuyor. Önemli olan doğru işlem için doğru seçimi yapabilmek!

Pirge’nin keskin kasım ayı indirimleri, lezzetli tariflerin hazırlanma sürecinde vazgeçilmez rol oynayan farklı bıçak çeşitlerini denemeniz için eşsiz bir fırsat sunuyor! En temel yardımcılar arasında bulunan mutfak bıçağı çeşitleri mi, özel tariflerinize asıl dokunuşu yapacak olan satır ve zırhlar mı, yoksa ustalığınıza yakışır şekilde isme özel şef bıçağı çeşitleri mi? Sizin ihtiyacınız hangisi? Mutfağa aşık bir tarif meraklısıysanız, ihtiyaçlarınız bunlardan çok daha fazlası olmalı! Öyleyse Pirge’nin Muhteşem Cuma indirimleriyle farklı işlemler için tasarlanmış bıçak ve bıçak seti çeşitlerini cazibeli fiyat avantajıyla siz de hemen sepetinize eklemelisiniz!

1. Muhteşem Cuma İndirimleri!

Muhteşem Cuma indirimleri, muhteşem tariflerin ve özel ustalık izlerinin asıl sahibi olan bıçak çeşitleri için önemli fırsatlar sunuyor. Öyle ki Muhteşem Cuma kampanyaları sayesinde ihtiyaçları tamamlamak, beğenilen ürünleri yeniden almak veya hem kendine hem de sevdiklerine özel hediyeler seçmek avantajlı fiyatlarla mümkün olabiliyor. Yetenekleriyle adeta sanat yapan şeflerin sürekli elinin altında bulunan şef bıçağı çeşitleri, ete hakkını veren et bıçakları ya da işlevsel ve özel bir diğer seçenek olan Japon bıçağı çeşitleri… Muhteşem Cuma indirimleriyle ihtiyacınız olan tüm bıçak çeşitlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Muhteşem Cuma kampanyalarını çeyizlik bıçak seti ya da dekor aletlerinden oluşan profesyonel mutfak gereçleri alışverişleri için de değerlendirebilirsiniz. Bu ihtiyaçlar için de en mantıklı zaman dilimlerinden biri olan Muhteşem Cuma, Pirge’de daha birçok bıçak çeşidi ve eşsiz fırsatla sizi bekliyor!

2. Muhteşem Cuma Kampanyasına Özel Muhteşem Bıçaklar!

 • Şef bıçakları: Farklı uzunluklarda üretilmiş olan şef bıçakları hem profesyonel mutfaklarda hem de evlerde en keskin yardımcılar arasında bulunuyor.
 • Mutfak bıçakları: Mutfaktaki tüm ihtiyaçlar için kullanılabilen mutfak bıçağı çeşitleri, evlerin şeflerine kolay ve keyifli yemek hazırlık süreçleri sunuyor.
 • Meyve sebze bıçakları: Meyve ve sebzeler için özel olarak üretilmiş olan bu bıçaklar, Kasım ayı indirimlerinde birkaç adım öne çıkıyor. Sağlıklı beslenmenin öneminin arttığı kış günlerinde bu bıçaklar, besleyici tariflerin en keskin yardımcısı oluyor.
 • Peynir bıçakları: Sürme, krem, yumuşak ve sert peynirler için farklı çeşitleri bulunan peynir bıçakları, özel sofraların hak ettiği baş yardımcılar arasında bulunuyor.
 • Et bıçakları: Et temizleme ve dilimleme işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaya yardımcı olan et bıçakları, etin lezzeti üzerinde tahmin edilenden daha büyük rol oynuyor.
 • Balık bıçakları: Hem profesyonel mutfaklar hem de evler için vazgeçilmez yardımcılardan biri olan balık bıçakları, balık temizleme işlemini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
 • Japon bıçakları: 16, 23 ve 30 santimetre uzunlukta farklı çeşitleri bulunan Japon bıçakları, mutfakta pek çok farklı amaç için kullanılabiliyor. Bu bıçaklar meyve sebze, tavuk, balık ve kemik kesme ve dilimleme işlemlerinde tercih edilebiliyor.

3. 11.11 İndirimleri Nedir?

11.11 indirimleri, 2009 yılından bu yana kutlanan bir alışveriş festivali. Bu gün esasında dünya çapında Single Day (Bekarlar Günü) olarak kutlanıyor. Bugüne özel olarak hazırlanan kampanyalar elbette sadece bekarları değil, herkesi memnun ederek büyük ilgi görüyor. Uzun yıllardır dünya çapında büyük yankı uyandıran ve avantajlı fiyat seçenekleriyle herkes tarafından değerlendirilen kasım ayı indirimleri, 11 Kasım indirimleriyle de büyüsünü ikiye katlıyor. Albenili tarihiyle öne çıkan 11.11 indirimlerinde bu özel güne layık birçok avantajlı kampanya sıralanıyor.

Özellikle mutfak ekipmanlarını yenilemek, yeni profesyonel bıçaklar denemek ya da kendilerine veya sevdiklerine lezzetli maceralar için bıçak setleri hediye almak isteyen pek çok kişi 11 Kasım indirimlerini bekliyor. Single Day indirimleri, yılların ustalarını olduğu kadar tek aşkı mutfak olan heveslileri de avantajlı fiyatlarla cezbediyor. Yıl boyunca kesintisiz devam edecek olan mutfak faaliyetleri için bıçak çeşitlerini yenilemek veya favori ürünleri stoklamak adına 11.11 indirimleri eşsiz bir fırsat olarak öne çıkıyor. Pirge’de 11 Kasım indirimlerinde alınabilecek onlarca bıçak çeşidi ve farklı profesyonel mutfak gereçleri bulunuyor!

4. 11 Kasım İndirimlerinde Alınabilecek Bıçak Modelleri

 • Bıçak setleri: Bıçak seti çeşitleri şef bıçakları, çeyiz bıçakları, çantalı bıçaklar ve bloklu bıçaklar olmak üzere birçok alternatifle sunuluyor. İhtiyaca göre seçilebilecek olan bu bıçak setleri, her yönüyle avantajlı bir seçenek ortaya koyuyor.
 • Kasap bıçakları: Farklı uzunluklarda satışa sunulan kasap bıçakları, kasapların vazgeçilmez yardımcıları arasında bulunuyor. Eforu azaltan ve et temizleme, doğrama ve kesme işlemlerini daha pratik hale getiren bu aletler özel lezzet zevkleri olan kişiler için de en iyi hediyelerden biri oluyor.
 • Bıçak bileyici ve masatlar: Bıçak bileme işleminde kullanılan bileyiciler ve masatlar, indirim günlerinin en mantıklı alışveriş seçenekleri arasında bulunuyor. Keskin mutfak ekipmanlarını uzun yıllar boyunca kullanmayı sağlayan bu yardımcılar, çok yönlü faydalarıyla öne çıkıyor.
 • Profesyonel mutfak gereçleri: Şef cımbızı, Parizyen kaşık, tereyağı çekeceği, dekor kaşığı, el rendesi, soyacak ve oyacak çeşitleri profesyonel mutfak gereçleri arasında bulunuyor. Her mutfakta mutlaka bulunması gereken bu gereçler, tariflerin hazırlık ve sunum süreçlerinde profesyonelliği ikiye katlıyor.

Siz de kasım ayı kampanyalarını Pirge’nin keskin kasım ayı indirimleriyle değerlendirebilirsiniz. Pirge’nin üstün kaliteli paslanmaz çelikten üretilen bıçak çeşitleri ve diğer profesyonel mutfak yardımcıları, mutfağınıza uzun yıllar boyunca eşlik etmeye ve ergonomik tasarımlarıyla yemek hazırlık süreçlerinize konfor katmaya hazır! Hadi, siz de keskinliğiyle ve dayanıklılığıyla öne çıkan Pirge bıçaklarını keskin kasım ayı indirimlerinde satın alın ve fiyat avantajının tadını çıkarın!

Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade