PirgePirge
Img
Img

Bu Anneler gününde annenize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız; Keskinlik, Paslanmazlık ve Tasarımın adresi Pirge.com’da Anneler Günü Kampanyası sizleri bekliyor!

Pirge olarak niyetimiz hayattaki ilk önceliği çocukları olan değerli annelerimizin, çocuklarını sağlıklı gıdalarla beslemesine vesile olmak.

Anneler günü de bizleri besleyen, büyüten annelerimizi mutlu etmeyi hatırlatan özel günlerden biri.

En taze, en güzel, en sağlıklı yemekleri sunan biricik annelerimize ne kadar teşekkür etsek az. Pirge olarak onların bu emeklerinde yardımcıları olmaktan gurur duyuyoruz.

Her gün olduğu gibi bugün de onları unutmadık. Annelerimiz için en güzel anneler günü hediyesi, Hediye bıçak setlerinde %20 İndirim Pirge'de!

Anneler günü hediye fikirleri içerisinde, özel kutulu tasarımları ile annenizin tarzına uyan Pure Line Sebze Meyve Bıçak Setleri, Pure Line Mutfak Bıçak Setleri, 6'lı Pure Line Meyve Bıçak Setleri ya da 6'lı Pure Line Solingen Meyve Bıçak Setlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Anneye alınacak hediyeler arasında, evlerimizin şefi şık annelerimize özel Classic Bloklu Bıçak Setini ya da tercihini sadelikten yana kullanan annelerimiz ananelerimiz için de Deluxe Bloklu Bıçak Setini seçebilirsiniz.

Annelerinizi keskin, paslanmaz, iyi tasarıma sahip bıçaklarla mutlu etmek, uzun yıllar kullanacakları kıymetli bir hediye vermek isterseniz, bu kampanyaları kaçırmayın!

Bedava Kargo
Kredi Kartı ile Taksit
Güvenli Alışveriş
Mutluluk Hizmetleri
Hızlı ve Kolay İade